Elektronikai műszerész

  • Cég neve

    ThalesNano Zrt.

  • Munkavégzés helye

    6720 Szeged, Rerrich Béla tér 1.

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Cafeteria

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Szakiskola / szakmunkás képző

Állás leírása

Feladatok

  • Elektronikai és gépészeti szerelési feladatok elvégzése
  • Mérési és tesztelési feladatok ellátása, jegyzőkönyvek önálló elkészítése és kiértékelése
  • Együttműködés a kapcsolódó szakterületek képviselőivel fejlesztési projektjeik során, a specifikációtól a termék kibocsátásig (projektcsoporton belül)
  • Részmodulok szerelése és megfelelőség tesztelése, specifikáció alapján
  • Termékek összeszerelésének és tesztelésének támogatása, dokumentációk készítése (működési leírás, felhasználói útmutató, teszt jegyzőkönyv)
  • Nyomtatott áramkör tervezés és szoftverfejlesztési folyamatok támogatása
  • Gépészeti rendszerek építése, magas nyomású csőszerelvények és modulok szerelése

Elvárások

  • Elektronikai technikus vagy elektronikai műszerész végzettség
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeretek: MS Office

Előnyt jelent

  • Középfokú angol nyelvtudás
  • 'B' kategóriás jogosítvány
  • Különböző területre specializálódott mérnökök (villamos, gépész, vegyész, informatikai) csapatában végezett munka.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatás
  • Változatos és kreatív munka
  • Szakmai kihívás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Vonzó és motiváló munkakörnyezet

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges rendezvények
  • Kerékpártároló
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

 A ThalesNano Zrt. innovatív technológiai kutató-fejlesztő cég, a világon vezető pozíciót tölt be a környezetbarát és hatékony, laboratóriumi méretű áramlásos kémiai reaktorok és egyéb laboratóriumi berendezések piacán. Széles technológiai és műszer portfólióval rendelkezik. Jelenleg 75 országban 15 féle reaktort értékesít.